Skórzane torebki Duże torebki na ramię Modne torebki damskie

Pobierz aktualne katalogi

Pliki do pobrania

Stale aktualizowany dział z katalogami do pobrania


Najnowsze

Niektóre propozycje z kolekcji wiosna - lato 2016

Nowości i promocje Pobierz Jasne skórzane torebki damskie

Polskie torebki skórzane

Kolekcja polskich producentów - nowości TUTAJ

Promocje

W niektórych z naszych katalogów znajdą Państwo kody rabatowe do wykorzystania w naszym sklepie internetowym. Tutaj lista aktualnych kodów

Bony rabatowe (czyli złożony z kilku znaków - liter i cyfr - kod) mają różną "wartość" lub "właściwość". Większość z udostępnionych przez sklep http://torebki-damskie.eu bonów rabatowych upoważnia do procentowego upustu, który odliczany jest od całkowitej kwoty Twojego zamówienia.

Aby upewnić się, czy kod rabatowy jest aktulany, wystarczy wpisać go w koszyku w sekcji "BONY" i zatwierdzić przyciskiem "TAK" w naszym sklepie internetowym. Jeśli kod jest aktualny, od kwoty zamówienia zostanie odliczona ustalona kwota

FAQ

Każda z promocji na torebki ustalana jest indywidualnie. Każdy z kodów rabatowych ma swoją indywidualną konfigurację. Oznacza to, że niektóre promocje można łączyć a inne nie.

Odwiedź stronę http://torebki-damskie.eu/kontakt i skorzystaj z formularza

Jak już wspomnieliśmy - każdy z eBonów może dotyczyć jednej torebki, całej kategorii katalogu lub całego asortymentu. W gazetkach informacyjnych i promocyjnych informujemy o zakresie promocji.